Nyomtatás
A Magyar Vöröskereszt évek óta szervezi a felmenő rendszerű Csecsemőgondozási Versenyt. Az országos döntő Tatabányán kerül megrendezésre, 2008. június 6-8. között.

Jónásné Kloska Katalin, a zsűri elnöke kérdésünkre válaszolva elmondta, hogy minden csapat rendkívűl felkészülten érkezett a megyei forduló színhelyére, ahol egy színvonalas verseny után a legjobban koncentráló csapat szerezte meg az aranyérmet.