Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Magyar Vöröskereszt   Keresőszolgálat   Véradó Adatbázis   Véradásszervezés   Megyei Szervezetek   Magyar Ifjúsági Vöröskereszt

Karrier, állás Utcai szociális munkás (Százhalombatta és körzete)

Utcai szociális munkás (Százhalombatta és körzete)

E-mail Nyomtatás PDF

Munkakör Megnevezése: utcai szociális munkás

Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Pest Megyei Szervezete

Munkavégzés Helye: Százhalombatta, Érd települések közigazgatási területei

Munkakör Általános Leírása

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • utcán élő személyek, csoportok felkutatása
  • utcai szociális térkép készítése
  • kapcsolatfelvétel, folyamatos kapcsolattartás az utcán élő ügyfelekkel
  • a szociális ellátórendszerbe való integrálásuk
  • ügyintézés /iratpótlás, jövedelemhez juttatás, stb./
  • természetbeni támogatások /ruha, tisztálkodó szerek, gyógyszer, élelmiszercsomagok/
  • elsősegélynyújtás
  • szükség esetén a hajléktalan személy szállítása,
  • a hajléktalan személy egészségügyi ellátáshoz juttatása,
  • krízisintervenció

Az új munkatárssal szemben támasztott alapvető elvárások:

  • érettségi (szociális felsőfokú végzettség előny)
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség
  • a szociális ellátórendszer elméleti és gyakorlati ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

A pályázat elbírálásakor előnyt jelent:

  • utcai szociális munkában és/vagy a hajléktalan-ellátás területén szerzett gyakorlat;
  • a Magyar Vöröskereszt működésének ismerete.

A jelentkezés feltételei:

  • magyar állampolgárság;
  • büntetlen előélet;
  • szellemi és fizikai cselekvőképesség;

Pályázati anyag összetétele:

  • részletes –1 évnél nem régebbi önarcképes – szakmai önéletrajz;
  • motivációs levél;
  • az iskolai végzettséget igazoló bizonyítvány másolati példánya;

Pályázati anyag benyújtásának módja:

  • az elektronikus levél „tárgyában” kérjük a munkakör megnevezésével együtt a következő munkaköri kódot is szerepeltetni: „Százhalombatta – 2/28/2017.

Pályázatok Elbírálásának Menete, Határideje

A pályázatok elbírálásának menete:

  • kizárólag a jelentkezési határidőn belül, a „Jelentkezés feltételei, módja, határideje” bekezdésben leírtaknak maradéktalanul megfelelő pályázatok kerülnek elbírálásra;
  • a kiválasztott pályázó (pályázók) egykörös személyi beszélgetésre lesznek behívva a munkáltató irodaházába;
  • minden pályázó visszatájékoztatásra kerül.

A pályázatok elbírálásának határideje: 2017. szeptember 26.

Az álláshirdetés kiírója a Magyar Vöröskereszt Pest Megyei Szervezete fenntartja a jogot, hogy nem hirdet eredményt, valamint a kiírt álláshirdetést indoklás nélkül eredménytelennek nyilvánítja, és bármikor visszavonja (törölje).

A munkába Állás Általános Feltételei, Legkorábbi Időpontja

A munkába állás általános feltételei:

  • a munkavállaló személyi okmányainak, gépjárművezetői engedélyének, iskolai végzettségeit-, illetve a munkakör ellátása szempontjából releváns szakképesítéseket igazoló bizonyítványok eredeti példányainak bemutatása;
  • eredeti, 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása;

A munkába állás legkorábbi időpontja: 2017. október 02.

Módosítás: ( 2017. szeptember 01. péntek, 08:54 )

A Magyar Vöröskereszt Pest Megyei Szervezetét a Magyar Élelmiszerbank Egyesület támogatja.

Kövess a Facebookon

A MagNet Bank a Magyar Vöröskereszt Pest Megyei Szervezetének Támogatója

IT-Nav Hungary - Webmail
http://www.veradas.hu - Adjon vért Ön is!

Közösségi oldalak

2017 Szeptember 2017  Október
Va Ke Sz Cs Sz
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Látogatottság 2010.12.07. óta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa1151
mod_vvisit_counterTegnap3307
mod_vvisit_counterA hónapban62050
mod_vvisit_counterÖsszesen1785571