Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Magyar Vöröskereszt   Keresőszolgálat   Véradó Adatbázis   Véradásszervezés   Megyei Szervezetek   Magyar Ifjúsági Vöröskereszt

Karrier, állás Szociális, mentálhigiénés munkatárs (Százhalombatta)

Szociális, mentálhigiénés munkatárs (Százhalombatta)

E-mail Nyomtatás PDF

Munkakör Megnevezése: szociális, mentálhigiénés munkatárs

Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Pest Megyei Szervezete

Munkavégzés Helye: Hajléktalanokat Ellátó Integrált Intézmény, Százhalombatta

Munkakör Általános Leírása

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • az intézmény működésének biztosítása a szakmai program és a házirend alapján,
  • az intézményben rendszeresített nyilvántartások naprakész vezetése,
  • az intézményben történő események rögzítése,
  • postai küldemények átvétele, iktatása, közvetítése,
  • egyéni esetmunka a szálló ellátott ügyfeleivel

Az új munkatárssal szemben támasztott alapvető elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség
  • a szociális ellátórendszer elméleti és gyakorlati ismerete

A pályázat elbírálásakor előnyt jelent:

  • felsőfokú szociális végzettség
  • a hajléktalan-ellátás területén szerzett gyakorlat;
  • „B” kategóriájú gépjárművezetői engedély;
  • a Magyar Vöröskereszt működésének ismerete.

A jelentkezés feltételei:

  • magyar állampolgárság;
  • büntetlen előélet;
  • szellemi és fizikai cselekvőképesség.

Pályázati anyag összetétele:

  • részletes –1 évnél nem régebbi, önarcképes – szakmai önéletrajz;
  • motivációs levél;
  • a végzettséget igazoló bizonyítvány másolati példánya.

Pályázati anyag benyújtásának módja:

  • az elektronikus levél „tárgyában” kérjük a munkakör megnevezésével együtt a következő munkaköri kódot is szerepeltetni: „Szociális, mentálhigiénés munkatárs – 2/29/2017.

Pályázatok Elbírálásának Menete, Határideje

A pályázatok elbírálásának menete:

  • kizárólag a jelentkezési határidőn belül, a „Jelentkezés feltételei, módja, határideje” bekezdésben leírtaknak maradéktalanul megfelelő pályázatok kerülnek elbírálásra;
  • a kiválasztott pályázók egykörös személyi beszélgetésen vesznek majd részt;
  • A pályázat eredményéről csak az interjúra behívott pályázókat tájékoztatjuk.

A pályázatok elbírálásának határideje: 2017.szeptember 26.

Az álláshirdetés kiírója a Magyar Vöröskereszt Pest Megyei Szervezete fenntartja a jogot, hogy nem hirdet eredményt, valamint a kiírt álláshirdetést indoklás nélkül eredménytelennek nyilvánítja, és bármikor visszavonja (törölje).

A munkába Állás Általános Feltételei, Legkorábbi Időpontja

A munkába állás általános feltételei:

  • a munkavállaló személyi okmányainak, iskolai végzettségét, illetve a munkakör ellátása szempontjából releváns szakképesítéseit igazoló bizonyítványok eredeti példányainak bemutatása;
  • eredeti, 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása.

A munkába állás legkorábbi időpontja: 2017. október 02.

Módosítás: ( 2017. szeptember 01. péntek, 09:00 )

A Magyar Vöröskereszt Pest Megyei Szervezetét a Magyar Élelmiszerbank Egyesület támogatja.

Kövess a Facebookon

A MagNet Bank a Magyar Vöröskereszt Pest Megyei Szervezetének Támogatója

IT-Nav Hungary - Webmail
http://www.veradas.hu - Adjon vért Ön is!

Közösségi oldalak

2017 Szeptember 2017  Október
Va Ke Sz Cs Sz
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Látogatottság 2010.12.07. óta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa1152
mod_vvisit_counterTegnap3307
mod_vvisit_counterA hónapban62051
mod_vvisit_counterÖsszesen1785572