Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Magyar Vöröskereszt   Keresőszolgálat   Véradó Adatbázis   Véradásszervezés   Megyei Szervezetek   Magyar Ifjúsági Vöröskereszt

Karrier, állás Gondozó, szakgondozó (Százhalombatta, CSÁO 1.)

Gondozó, szakgondozó (Százhalombatta, CSÁO 1.)

E-mail Nyomtatás PDF

Munkakör  Megnevezése: gondozó, szakgondozó

Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Pest Megyei Szervezete

Munkavégzés  Helye: Családok Átmeneti Otthona 1. - Százhalombatta

A  FOGLALKOZTATÁS  JELLEGE: határozott idejű munkaszerződés, teljes munkaidő

ILLETMÉNY: a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. tv. szerint.

PÁLYÁZATI  FELTÉTELEK:

  • képesítés: a 15/1998 (IV. 30.) NM rendelet 2. sz. mellékletében foglaltak szerint; bölcsődei szakgondozó (OKJ), csecsemő- és kisgyermekgondozó (OKJ), csecsemő- és kisgyermeknevelő-gondozó (OKJ), csecsemő- és gyermeknevelő-gondozó (OKJ), kisgyermekgondozó, -nevelő (OKJ), csecsemő- és gyermekápoló (OKJ), gyermek- és ifjúsági felügyelő II. (OKJ), pedagógiai asszisztens (OKJ), házi időszakos gyermekgondozó (OKJ), gyermek- és ifjúsági felügyelő (OKJ).
  • egészségügyi alkalmasság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • felhasználói szintű számítógép kezelői ismeret,

Előnyt jelent:

  • a gyermekvédelemben, illetve az átmeneti gondozásban szerzett szakmai tapasztalat,
  • a Magyar Vöröskereszt működésének ismerete.

Elvárt kompetenciák:

  • családok és gyermek iránti elkötelezettség,
  • kiváló szakmai hozzáértés,
  • magas empátiás készség,
  • megbízhatóság, rugalmasság,
  • jó együttműködési készség,
  • jó helyzetfelismerő képesség.

Pályázati anyag összetétele:

  • szakmai önéletrajz;
  • motivációs levél;
  • iskolai végzettséget tanúsító okirat másolata;
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány;
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatok pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.

Pályázati anyag benyújtásának módja:

  • e-mail címre elküldve;
  • az elektronikus levél „tárgyában” kérjük a munkakör megnevezésével együtt a következő munkaköri kódot is szerepeltetni: „gondozó, szakgondozó – 2/4/2018.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. február 23.

A  Pályázatok  Elbírálásának  Menete,  Határideje:

  • kizárólag a jelentkezési határidőn belül , a „Jelentkezés feltételei, módja, határideje” bekezdésben leírtaknak maradéktalanul megfelelő pályázatok kerülnek elbírálásra;
  • a kiválasztott pályázó (pályázók) előre egyeztetett időpontban lesznek behívva a munkáltató budapesti telephelyén lévő irodaházába;
  • csak az interjúra behívott pályázó (pályázók) kerülnek visszatájékoztatásra.

A pályázatok elbírálásának határideje: 2018. február 28.

Az álláshirdetés kiírója a Magyar Vöröskereszt Pest Megyei Szervezete fenntartja a jogot, hogy nem hirdet eredményt, valamint a kiírt álláshirdetést indoklás nélkül eredménytelennek nyilvánítja, és bármikor visszavonja (törölje).

A  munkába  Állás  Általános  Feltételei,  Legkorábbi  Időpontja:

A munkába állás általános feltételei:

  • a munkavállaló személyi okmányainak, iskolai végzettségeit-, illetve a munkakör ellátása szempontjából releváns szakképesítéseket igazoló bizonyítványok eredeti példányainak bemutatása;

A munkába állás legkorábbi időpontja: 2018. március 05.

Módosítás: ( 2018. február 02. péntek, 13:52 )

A Magyar Vöröskereszt Pest Megyei Szervezetét a Magyar Élelmiszerbank Egyesület támogatja.

Kövess a Facebookon

A MagNet Bank a Magyar Vöröskereszt Pest Megyei Szervezetének Támogatója

IT-Nav Hungary - Webmail
http://www.veradas.hu - Adjon vért Ön is!

Közösségi oldalak

2018 Február 2018  Március
Va Ke Sz Cs Sz
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Látogatottság 2010.12.07. óta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa205
mod_vvisit_counterTegnap1037
mod_vvisit_counterA hónapban38150
mod_vvisit_counterÖsszesen2170370