2019. márciusi vércsepphős lehetőségek

Nyomtatás
Véradás időpontja Véradás helyszíne
2019 03-01 11,30-14,00 Érd Spirikuckó  lakótelep mögött Budai u. 22.
2019 03-01 15,00-17.30 Sóskút Andreetti Ált isk Tulipán u.9
2019 03-01 15.00 - 18.00 Sződliget Közösségi Ház és Könyvtár Szt. Isvtán u. 29.
2019 03-04 15.30-17.30. Pilisszentkereszt Polgármesteri Hivatal Fő út 12.
2019 03-05 14:00-18:00 Halásztelek Márai Sándor Művelődési Ház Posta köz 1.
2019 03-06 12.00-14.30 Újlengyel Művelődési Ház Kossuth utca 69.
2019 03-06 15.30.18.00 Kakucs Áltlános Iskola Hősök tere 7.
2019 03-06 9.00-18.00 Gödöllő Művészetek Háza Szabadság  u 6
2019 03-06 8.00-10.30 Cegléd Toldy Ferenc Kórház Törteli út 1-3
2019 03-06 14.00-16.00 Ceglédbercel Művelődési ház Pesti út 96
2019 03-07 15.00-18.00 Budaörs Decathlon Baross u. 146
2019 03-07 14.00 - 17.00 Püspökhatvan Művelődési otthon Szabadság út 76.
2019 03-08 14.00 - 18.00 Alsógöd József Attila Művelődési Ház Pesti út 72.
2019 03-08 12.30-15.00 Üllő Rossmann Zsaróka 8
2019 03-08 16.00-18.00 Bénye IKSZT Szabó D.4
2019 03-11 15.00-18.00 Dunabogdány Művelődési Ház Kossuth Lajos út 93.
2019 03-11 15,00-18.30 Érd Érd Közösségi ház Gépész.u. 14
2019 03-12 15.00-18.00 Tura Művelődési Ház Bartók tér 3
2019 03-12 11.30-13.00 Inárcs Művelődési Ház Bajcsy Zs. U. 94
2019 03-13 9.00-14.00 Abony Művelődési ház Kálvin J. út 1
2019 03-13 10.00-18.00. Szentendre Megyei Könyvtár Pátriárka utca 7.
2019 03-13 9.00-17.30 Monor Művelődési Ház Bocskai  1
2019 03-14 15.00-17.30 Budaörs Műv. Ház Szabadság u. 26
2019 03-18 13.30-18.00 Tápiószecső Művelődési Ház Kátai u 93
2019 03-19 14:00-18:00 Szigethalom Városi Szabadidőközpont Sport u. 4.
2019 03-19 14.00-18.00 Isaszeg Művelődési Ház Dózsa Gy u 2
2019 03-20 14.00-18.00 Kartal Művelődési Ház Baross u 119
2019 03-20 12:00-18:00 Ráckeve Ács Károly Művelődési Ház Kossuth Lajos u. 51.
2019 03-20 15.30-18.00 Mende Ált. Iskola Forrás köz
2019 03-20 9.00-11.00 Cegléd Közgazdasági és Informatikai Szakközép Iskola Kossuth F. út 32
2019 03-20 14.00-16.00 Farmos Művelődési ház Zrínyi út 2
2019 03-21 15,00-18,00 Tárnok Ifjúsági Ház Rákóczi u 38
2019 03-21 15.00-19.00 Nagykovácsi Öregiskola Köz. Ház és könyvtár Kossuth u. 78
2019 03-22 12.00 - 18.00 Dunakeszi VOKE József Attila Művelődési Központ Állomás stny. 17.
2019 03-26 15.30-18.00 Nyáregyháza Általános Iskola Nyáry Pál u. 20.
2019 03-26 13:00-18:00 Dunaharaszti József Attila Művelődési Ház Táncsics Mihály u. 2.
2019 03-27 11.30-18.00 Gyömrő Művészeti Központ Szabadság tér 1
2019 03-27 9.00-11.00 Cegléd Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakközép Iskola Széchenyi út 16
2019 03-28 14:30-18:00 Tököl Művelődési Ház - Tököl Kossuth Lajos u. 66.
2019 03-29 12.00-18.00 Gyál Közösségi Ház Kőrösi u. 118-120
2019 03-29 13.00 - 17.00 Felsőgöd Ady Klub Kálmán u. 13.