2019. novemberi vércsepphős alkalmak

Nyomtatás
vércsepphős időpont vércsepphős helyszín
2019 11-04 hétfő 8.00 - 10.00 Vác Selye SZKI Váci Területi Vérellátó Vác, Argenti Döme tér 1-3.
2019 11-05 kedd 15.30-18.00 Telki Kodolányi János Közösségi Ház
2019 11-06 szerda 11.00-14.00 Budaörs Polg.Mest. Hivatal Szabadság u. 134.
2019 11-06 szerda 15.30-18.30 Zsámbék Ifjúsági Ház Magyar u. 5.
2019 11-06 szerda 08.00-10.30 Cegléd Toldy Ferenc Kórház Törteli út 1-3.
2019 11-06 szerda 14.00-16.00 Albertirsa Móra Ferenc Művelődési Ház Pesti út 85.
2019 11-06 szerda 14.00-18.00 Aszód Csengey G. Általános Iskola Csengey u 30.
2019 11-07 csütörtök 12.00-18.00 Pilis Közösségi ház Dózsa Gy. 2
2019 11-08 péntek 13:00-18:00 Százhalombatta Polgármesteri Hivatal B épület Szent István tér 3.
2019 11-08 péntek 10.00-18.00 Szentendre Hamvas Béla Művelődési Ház és Könyvtár Pátriárka utca 7.
2019 11-12 kedd 10:30-13:30 Szigetszentmiklós Batthyány Kázmér Gimnázium Csokonai u. 6-12.
2019 11-13 szerda 14.00-18.00 Csömör Művelődési Ház Vörösmarty u 1.
2019 11-13 szerda 09.00-11.00 Cegléd Közgazdasági és Informatikai Szakgimnázium Kossuth Ferenc u. 32.
2019 11-13 szerda 13.00-17.00 Cegléd Kossuth Művelődési Központ Kossuth tér 5/a.
2019 11-13 szerda 15:00-18:00 Taksony Petőfi S. Művelődési Ház Fő út. 89.
2019 11-14 csütörtök 16.00-19.00 Üröm József Nádor Általános Iskola Iskola utca 3.
2019 11-14 csütörtök 15.00-18.00 Kistarcsa Csigaház Deák F. u 6.
2019 11-15 péntek 14.00-18.00 Pécel Művelődési Ház Isaszegi u 3.
2019 11-18 hétfő 14:00-18:00 Pomáz Pomázi Művelődési Ház és Könyvtár Huszár utca 3.
2019 11-19 kedd 12:00-18:00 Szigetszentmiklós Városi Könyvtár és Közösségi Ház Tököli u. 19.
2019 11-20 szerda 11:00-19:00 Dunaharaszti Hit Gyülekezet Arany János u.30.
2019 11-20 szerda 09.00-11.00 Cegléd Kossuth Lajos Gimnázium Rákóczi út 46.
2019 11-20 szerda 13.00-17.00 Nagykőrös Rehabilitációs Szakkórház és Rendelőintézet Széchenyi tér 8.
2019 11-20 szerda 09.00-18.00 Veresegyház Művelődési Ház Köves u 4
2019 11-20 szerda 16.00-19.00 Solymár Hunyadi Mátyás Általános Iskola Templom tér 26.
2019 11-21 csütörtök 14.00-18.00 Erdőkertes Faluház Fő u 48.
2019 11-21 csütörtök 12.00-18.00 Sülysáp Művelődési ház Szt István tér
2019 11-25 hétfő 10.00-12.30 Monor Polgármesteri hivatal Kossuth 68
2019 11-25 hétfő 13.30-17.30 Üllő Művelődési ház Gyömrői 24
2019 11-26 kedd 14.00-19.00 Piliscsaba Klarissza Ház Templom tér 9.
2019 11-27 szerda 16.00-18.00 Tahitótfalu Népház Bajcsy Zsilinszky utca 2.
2019 11-27 szerda 09.00-14.00 Abony Abonyi Lajos Művelődési Ház Kálvin János u. 1.
2019 11-29 péntek 8:00-10:00 Szigetszentmiklós Csonka János Műszaki Szakgimnázium Csonka J. u. 5.
2019 11-29 péntek 11.00-18.00 Vecsés Régi Művelődési Ház Károly u. 2.
2019 11-29 péntek 15.00-19-00 Biatorbágy Egészségház Mester u.2.