Jónásné Kloska Katalin, a zsűri elnöke kérdésünkre válaszolva elmondta, hogy minden csapat rendkívűl felkészülten érkezett a megyei forduló színhelyére, ahol egy színvonalas verseny után a legjobban koncentráló csapat szerezte meg az aranyérmet.
| < Előző | Következő > |
|---|






ISMÉT HERCEGHALOM AZ ORSZÁGOS DÖNTŐBEN






























